Українець за 12 хвилин оформив хет-трик у матчі чемпіонату Угорщини

Іван Петряк тричі розписався у воротах суперника.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Loading...

22-го лютого, в чемпіонаті Угорщини клуб МОЛ Фехервар з розгромним рахунком 4:1 виграв у Залаегерсега, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Хет-трик у цьому матчі оформив український легіонер Фехервара Іван Петряк. Українець забив три м’ячі всього за 12 хвилин. 25-річний уродженець Сміли відзначився голами на 49, 57 і 61 хвилинах.

Nikolics: kimaradt büntető után gólpassz

Nikolics büntetőt rontott 200. NB I-es meccsén, ám másodpercekkel később gólpasszal rukkolt elő. Élőben a délutáni meccsek: http://bit.ly/37R0KhZ.